Krasić na pozajmici u Elčeu

Izvor: B92, 19.Avg.2014, 20:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krasić na pozajmici u Elčeu

Nakon Rusije, Italije, Turske i Francuske, Miloš Krasić će karijeru nastaviti u Španiji.

Naš nekadašnji reprezentativac je i dalje igrač Fenerbahčea, koji ga je drugu sezonu u nizu pozajmio.

Krasić će sledeće sezone da igra u Primeri, a braniće boje Elčea. On je prošle sezone odigrao 21 meč i dao dva gola za Bastiju u Ligi 1.

Karijeru je počeo u Vojvodini, vrhunac karijere doživeo u CSKA gde je tokom sedam sezona odigrao više od 200 utakmica >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i dao 33 gola.

Sjajne igre za "armejce" ga dovode u Juventus, gde je bio odličan u prvoj sezoni (41 meč i 9 golova), ali već u sledećoj se nije uklapao u sistem Antonija Kontea.

Prelazi u Fenerbahče ali ne uspeva da se vrati u prepoznatljivu formu, pa ga Turci šalju na pozajmicu.

Krasić ima 29 godina, 46 puta je bio reprezentativac Srbije za koju je od 2006-2011. postigao tri gola. Bio je jedan od ključnih igrača Radomira Antića tokom plasmana na Svetskom prvenstvo 2010.

Elče je tim sa jugo-istoka Španije, nalazi se između Valensije i Almerije, a prošle sezone je za bod izbegao eliminaciju u Primeru.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Krasić na pozajmici u Elčeu

Izvor: Vesti-online.com, 19.Avg.2014

Posle Rusije, Italije, Turske i Francuske, Miloš Krasić će karijeru nastaviti u Španiji...Miloš Krasić iz vremena dok je nosio dres Juventusa.. .. ..Naš nekadašnji reprezentativac je i dalje igrač Fenerbahčea, koji ga je drugu sezonu u nizu pozajmio. Krasić će sledeće sezone da igra u...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.