Kraj za FMP u Evročelendž kupu

Izvor: RTS, 25.Mar.2010, 21:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kraj za FMP u Evročelendž kupu

Košarkaši FMP Železnika završili su takmičenje u četvrtfinalu Evročelendž kupa pošto su i u drugoj utakmici izgubili od nemačkog Getingena sa 71:76 (12:25, 16:17, 26:14, 17:20).

Getingen se tako sa dve pobede plasirao na završni turnir, pošto je u prvoj utakmici na svom terenu bio bolji od FMP-a sa 75:69.

Najefikasniji u beogradskoj ekipi bio je Nemanja Protić sa 16 poena uz šest asistencija, Branko Lazić ubacio je 14, a Miroslav Raduljica postigao je >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << devet poena uz osam uhvaćenih lopti.

U timu Getingena najbolji je bio Tejlor Ročesti sa 25 poena i pet skokova.

Prvi meč Getingen je dobio kod kuće rezultatom 75:69.

Završni turnir Evročelindž kupa biće održan od 30. aprila do 2. maja.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.