Kraj sezone za Teletovića

Izvor: MVP.rs, 23.Jan.2015, 18:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kraj sezone za Teletovića

Košarkaš Bruklina će propustiti ostatak sezone zbog plućne embolije.

Bruklin Netsi i Mirza Teletović su doživeli veliki peh, pošto je utvrđeno da bosanski košarkaš ima plućnu emboliju, pa će Teletović ostati u Los Anđelesu na lečenju, a zbog prirode bolesti se neće vraćati na teren ove sezone.

Teletović je osetio probleme tokom meča koji su Netsi prethodne noći igrali sa Klipersima, potom je odveden u bolnicu gde su dodatni testovi utvrdili >> Pročitaj celu vest na sajtu MVP.rs << da je u pitanju plućna embolija (bilateral pulmonary embolus).

Na 40 mečeva ove sezone, Teletović je u proseku postizao 8.5 poena, uz 4.9 skokova i 1.1 asistenciju za 22.3 minuta provedena na terenu.

(foto: picpicx.com)

Nastavak na MVP.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MVP.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MVP.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.