Kraj sezone za Nemanju Radoju

Izvor: B92, 29.Apr.2015, 19:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kraj sezone za Nemanju Radoju

Fudbaler Selte Nemanja Radoja operisao je prepone i za njega je završena sezona.

Bivši igrač Vojvodine već neko vreme je imao problem sa preponama, a oporavak bi po pisanjima španskih medija trebalo da potraje oko četiri sedmice.

To znači da 22-godišnji Radoja ove sezone više neće igrati u Primeri, ali mogao bi da bude spreman za Evropsko prvenstvo za mlade igrače, koje počinje 17. juna.

Radoja je u Seltu došao letos i potpisao je petogodišnji ugovor, a ove sezone odigrao je 28 mečeva u Primeri.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.