Izvor: MozzartSport.com, 23.Apr.2021, 20:11

Kraj agonije: Zlatibor ispao iz Superlige, Novom Pazaru rastu šanse

Očajna procena Čubrakovića pomogla Vlajkoviću da golom iz slobodnjaka donese pobedu gostima
Porazom u Užicu od Novog Pazara 0:1, fudbaleri Zlatibora i teoretski su ostali bez šanse da u poslednjih pet kola izbore opstanak u Superligi Srbije.
Gol odluke postigao je Nikola Vlajković iz slobodnog udarca u 55. minutu, kada je golman Dušan Čubraković morao mnogo bolje da interveniše. Iako sa igračem više od 21. minuta, domaći fudbaleri samo jednom uspeli su da priprete golu rivala, tako da su s razlogom poraženi. A, po prikazanom ove sezone, s razlogom se i vraćaju u niži rang.