Kovača na treningu Bajerna napao navijač

Izvor: B92, 30.Jul.2019, 20:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kovača na treningu Bajerna napao navijač

Trener Bajerna Niko Kovač doživeo je neprijatnost na treningu šampiona Nemačke.

Kako je preneo "Bild" Kovača je, dok je sa članovima stručnog štaba razgovarao o taktici za utakmicu na Audi kupu sa Fenerbahčeom, napao jedan navijač.

On je uhvatio Kovača za noge čvrsto i nije želeo da ga pusti.

"Pozvana je policija, intervencija je bila uspešna,napadač je odmah priveden", preneo je "Bild".

Još nije poznato zašto je navijač >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << napao hrvatskog stručnjaka, ali bilo je evidentno da je on posle svega bio u šoku.

Sreća je da je posle svega ostao nepovređen, a ovakvi propusti službi bezbednosti, ne smeju se tolerisati. Postavlja se pitanje šta bi bilo da je navijač kojim slučajem bio naoružan?

Bajern je od 20.30 domaćin Fenerbahčea na "Audi kupu".

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.