Izvor: MozzartSport.com, 21.Apr.2021, 06:43

Kopa Sudamerikana: Vatromet u Venecueli, Rosario razočarao u Paragvaju

Minimalac Atletiko Paranensea na gostovanju u Ekvadoru, dok u duelu Gojanensea i Njuelsa nije bilo pobednika
Počelo je takmičenje i u Kopa Sudamerikani, a na otvaranju su odličan meč odigrale ekipe Metropolitanosa i Melgara. Gosti iz Perua su odneli ceo plen i to posle velikog preokreta, pa su sa tri boda otvorili borbu u Grupi D - 2:3.
Fudbaleri Melgara su bili daleko bolji rival, ali su zbog par trenutaka dekoncentracije posle samo 20 minuta igre bili dva gola u zaostatku. Podigli su se, postigli jako važan gol u nadoknadi prvog dela igre i u nastavku pregazili rivala.
Rijonegrosi su imali priliku da povedu već u petom minutu, sastav iz Venecuele je skrivio penal. Odgovornost je preuzeo...