Kongres Balkanske veslačke federacije

Izvor: B92, 14.Jan.2005, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kongres Balkanske veslačke federacije



Visoka delegacija Veslačkog saveza Srbije i Crne Gore trebalo bi da otputuje u Bugarsku gde se u subotu i nedelju održava vanredni kongres Balkanske veslačke federacije. VSSCG će predstavljati savezni selektor Nebojša Ilić, generalni sekretar Nebojša Jevremović i portparol Slobodan Đurić.

"Ovaj vandredni kongres je od izuzetnog značaja jer balkanske zemlje imaju deset odsto glasova u svetskoj veslačkoj federaciji FISA. Razgovaraće se o planovima za narednu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sezonu i nadam se da ćemo postići dogovor po kojem ćemo usaglasiti stavove pred kongres FISA, koji će se održati početkom februara u Zagrebu", istakao je generalni sekretar saveza Nebojša Jevremović.

Vandredni kongres Balkanske veslačke federacije biće održan u bugarskom gradu Plovdivu. Generalni sekretar ove organizacije je Vojin Popović, koji je u prošlom mandatu obavljao funkciju potpredsednika VSSCG.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.