Konačno, Mudrinski! Čuka pokorila Banjicu, Volkov pocrveneo (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 25.Avg.2017, 21:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stameni golgeter postigao prvenac u dresu Brđana i doneo tri vredna boda svom timu

Tri poraza na strani bez postignutog gola i konačno pobeda! Čukarički je zabeležio treće prvenstveno slavlje, prvo van Banovog brda, pošto je večeras na stadionu Kralj Petar prvi savladao domaći Rad i probio se na sedmo mesto Superlige - 0:1 (0:0).

Igrač utakmice bio je Ognjen Mudrinski, koji je u 65. minutu odlično ispratio dobar prodor Bogosavsca i njegovu >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << pravovremenu asistenciju poslao u mrežu Građevinara.

Gostima je put do pobede olakšao nervozni Vladimir Volkov, koji je tri minuta kasnije zaradio drugi žuti karton zbog oštrog starta nad Samuelom Ovusuom.

Rad je i pored brojčanog deficita mogao do izjendačenja u samoj završnici, ali je pet minuta pre kraja dve odlične prilike u istom napadu propustio Lazar Milošev. Napadaču Građevinara prvi udarac je izblokirao Darko Puškarić, a onda je dobro reagovao i Nemanja Belić.

Koliko su bodovi bili značajni Brđanima govori i reakcija Nenada Lalatovića, ali i i Ognjena Mudrinskog koji je konačno upisao prvenac u dresu Čukaričkog.