Izvor: Sportske.net, 01.Jun.2015, 16:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Komentator opsovao zbog štopera "Tobdžija" (video)
Da se razumemo, nije čovek uradio ništa strašno, samo je izustio nadimak nemačkog defanzivca Pera Mertezakera koji baš i nije za TV prenos.
Nesvakidašnja scena na nemačkom 'Eurosport-u', komentator koji je prenosio finale FA kupa između Arsenala i Aston Vile je malo "prekoračio ovlašćenja" nakon trećeg gola 'Tobdžija'.
Strelac je bio Per Mertezaker, a komentator ga tom prilikom oslovio po nadimku Big Fuc.ing German!
Pogledajte u klipu u prilogu kako je to izgledalo.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




