Koler: Gece bio bolji u Borusiji

Izvor: B92, 31.Mar.2015, 11:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Koler: Gece bio bolji u Borusiji

Bivši nemački fudbaler Jirgen Koler rekao je da je Mario Gece bio mnogo bolji igrač dok je nastupao za Borusiju iz Dortmunda.

Gece je u leto 2013. godine napustio Borusiju i od tada je u redovima šampiona Bundeslige, Bajerna iz Minhena.

Moram da budem iskren i da kažem da mi se uopšte ne sviđa igra Gecea u Bajernu. Naravno, postizao je golove, ali kao da mu nedostaje radost na terenu. Više ne vidim njegove poteze koji oduzimaju dah. Po meni, on je bio bolji >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << igrač u Borusiji”, napisao je Koler u svojoj kolumni u magazinu “Kiker”.

Koler je, ipak, naveo i da razume da klub kao što je Bajern donosi i veliki pritisak.

Pritisak u klubu kao što je Bajern sigurno da ima ulogu u svemu ovome. Možda ga to malo koči”, dodao je Koler.

Gece je ove sezone odigrao 24 utakmice u Bundesligi, a postigao je devet golova.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Koler: Gece je bio mnogo bolji u Dortmundu

Izvor: RTS, 31.Mar.2015

Bivši nemački fudbaler Jirgen Koler rekao je da je Mario Gece bio mnogo bolji igrač dok je nastupao za Borusiju iz Dortmunda. . .Gece je u leto 2013. godine napustio Borusiju i od tada je u redovima šampiona Bundeslige,...

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.