Izvor: B92, 31.Mar.2015, 11:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Koler: Gece bio bolji u Borusiji
Bivši nemački fudbaler Jirgen Koler rekao je da je Mario Gece bio mnogo bolji igrač dok je nastupao za Borusiju iz Dortmunda.
Gece je u leto 2013. godine napustio Borusiju i od tada je u redovima šampiona Bundeslige, Bajerna iz Minhena.
“Moram da budem iskren i da kažem da mi se uopšte ne sviđa igra Gecea u Bajernu. Naravno, postizao je golove, ali kao da mu nedostaje radost na terenu. Više ne vidim njegove poteze koji oduzimaju dah. Po meni, on je bio bolji >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << igrač u Borusiji”, napisao je Koler u svojoj kolumni u magazinu “Kiker”.
Koler je, ipak, naveo i da razume da klub kao što je Bajern donosi i veliki pritisak.
“Pritisak u klubu kao što je Bajern sigurno da ima ulogu u svemu ovome. Možda ga to malo koči”, dodao je Koler.
Gece je ove sezone odigrao 24 utakmice u Bundesligi, a postigao je devet golova.
Koler: Gece je bio mnogo bolji u Dortmundu
Izvor: RTS, 31.Mar.2015
Bivši nemački fudbaler Jirgen Koler rekao je da je Mario Gece bio mnogo bolji igrač dok je nastupao za Borusiju iz Dortmunda. . .Gece je u leto 2013. godine napustio Borusiju i od tada je u redovima šampiona Bundeslige,...





