Kolarov kao devetka u rutinskoj pobedi Rome VIDEO

Izvor: B92, 08.Feb.2019, 23:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kolarov kao "devetka" u rutinskoj pobedi Rome VIDEO

Fudbaleri Rome pobedili su Kjevo sa 3:0 na gostovanju u 23. kolu italijanske Serije A.

Roma je došla do pobede posle dva vezana remija, a Kjevo ostavila na poslednjem mestu tabele.

"Vučica" je do prednosti došla preko Stefana El Šaravija u devetom minutu utakmice, a na poluvreme je otišla sa dva gola prednosti. Strelac drugog pogotka za Romu bio je neumoljivi golgeter Edin Džeko.

Na samom startu drugog poluvremena gosti su postavili konačan rezultat >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i ugasili svaku nadu Kjevu. Strelac je bio Aleksandar Kolarov, srpski levi bek, koji je ušao u kazneni prostor protivnika i u stilu najboljih špiceva matirao golmana domaćih. Njegovo umeće i sedmi gol u sezoni pogledajte OVDE.

Do kraja utakmice Roma nije stvorila nijednu izglednu šansu i zadovoljila se novom pobedom od tri gola razlike.