Izvor: MozzartSport.com, 12.Apr.2021, 20:12

Ko je igrao keca na Fenerbahče – zaokružio je Mozzart promo kvotu (VIDEO)

Ekipa Emrea Belozoglua slavila protiv Gazijantepa

Kompanija Mozzart je u sklopu akcije davanja najvećih kvota na svetu za pojedine utakmice odredila da kec na pobedu Fenerbahčea nad Gazijantepom bude 1,53, a ko je na svojim tiketima igrao upravo na pobedu tima Emrea Belozoglua – nije pogrešio.

Jeste se Fenerbahče dobrano pomučio da zaradi tri boda (3:1), ali je ceo plen uzeo i tako zadržao kakvu-takvu nadu u šampinskoj trci gde Bešiktaš i dalje ima četiri >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << boda prednosti i meč zaostatka.

Mnogo je znoja proliveno, ali je Fenerbahče uspeo. Kompletno uzbuđenje stalo je u petnaest minuta drugog poluvremena, kada su pali svi golovi na meču. Sve je počelo u 56. minutu posle strahovitog visokog presinga domaćina koji je ubrzo dao rezultat. Hakan Mert Jandaš zatresao je mrežu Gazijantepa posle lepo plasiranog udarca što je otvorilo susret.

Izjednačenje je stiglo 10 minuta kasnije posle situacije koju je rešavao VAR sistem. Naime, gol je postigao Aleksandru Maksim posle dobro izvedenog slobodnog udarca i to tako što je golman Altaj Bajindir ušao s loptom u gol posle odbrane. Pobunili su se gostujući fudbaleri, glavni arbitar susreta je zatražio pomoć VAR sistema koji je potvrdio da je lopta ipak prešla liniju.

Novo vođstvo domaćem sastavu doneo je Ener Valensija u 71. minutu susreta posle lepo izvedene akcije gde je nekadašnji napadač Vest Hema i Evertona samo plasirao loptu u mrežu. Konačni rezultat postavio je Sinan Gumus u petom minutu nadoknade posle kontre, a Gazijantep je nešto ranije propustio zlatnu šansu da stigne do izjednačenja. Ovog puta se golman Bajindir iskupio za prethodnu grešku i sprečio da gosti verovatno pokupe jedan bod u Istanbulu.

TURSKA 1 – 34. KOLO

Hataj - Geztepe 2:3 (0:2)