Knjeginje poražene i pokradene u Francuskoj

Izvor: Sportski Žurnal, 05.Feb.2012, 23:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Avr – Knjaz Miloš 25:15 (12:7)
Dvorana: Doks Okeans. Gledalaca: 1.145. Sudije: Domeniko i Fiormaster (Italija). Sedmerci: Avr 8 (3), Knjaz Miloš 4 (4). Isključenja: Avr 6, Knjaz 18 minuta
AVR: Morel, Alberto 3, Kresoja 8, Ninon, Bodin 2, Savane, Tonkara 1, Pereira, Trakol 2, Bradel, Patrisien 2, Martins 2, Tiser, Frekon, Dos Santos 2, Desouza 3.
KNJAZ MILOŠ: Ugrčić, Tomić 2, Kilibarda, Petrović 1, Kuharović, Radoičić >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << 2, Ranković 5, Pavlović 2, Rabata 1, Oljača, Mrlješ, Vasić, Agatunović 2, Rajović.
Igračica utakmice: Dragica Kresoja (Avr).

Nikad kraja neprijatnosti Kneginja. U dvoranu su ušle bukvalno iz autobusa minut pre početka utakmice. Ali, kao da ni to nije bilo dovoljno već su na poluvremenu otkrile i da je neko provalio u svlačionicu i odneo ukupno 580 evra.
Što se samog meča tiče iz redova Aranđelovčnki tvrde da je suđenje bilo katastrofalno. Trener Jedoskić je još na početku zaradio dvominutnu kaznu.
Kuharovićka i drugarice su držale rezultatski priključak do pred kraj prvog dela igre, stalno bile na dva gola zaostatka da bi usledila serija domaćih 3:0 i obećavajući kapital za odmor od plus pet.
U nastavku deset minuta mraka Kneginja, između 38. i 48. minuta, nova serija Avra 6:0 i već dupla prednost domaćina (22:11).
Novi meč dva tima igraju u utorak u 17 časova takođe u Francuskoj.

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.