Kneževi ubedljivi, poraz Rajkovićevog Remsa

Izvor: B92, 05.Dec.2021, 18:01

"Kneževi" ubedljivi, poraz Rajkovićevog Remsa

Fudbaleri Monaka ostvarili su ubedljiv trijumf protiv Meca rezultatom 4:0 (2:0).

Već u prvom poluvremenu sve je bilo rešeno jer su Diop u drugom i Kevin Foland u 44. minutu iz penala doneli veliku prednost "kneževima".

U 57. je na 3:0 povisio Martins, da bi u 87. konačan rezultat postavio Ben Jeder.

Fudbaleri Remsa za koji brani Predrag Rajković poraženi su od Anžea rezultatom 2:1 (0:0).

Anže je poveo iz penala golom Bufala u 49. minutu, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << a 10 minuta kasnije na isti način izjednačio je Ekitike.

Ipak u 75. je sva tri boda gostima doneo Fuljini.

Minimalne trijumfe ostvario je Nant protiv Lorijena golom Kiprijena, a kao Monpelje protiv Klermona golom Vahija.