Klop: Ovo nije monopol

Izvor: B92, 02.Jan.2023, 13:27

Klop: Ovo nije monopol

Menadžer Liverpula Jirgen Klop izjavio je da bi holandski fudbaler Kodi Gakpo mogao da bude jedino pojačanje engleskog kluba u zimskom prelaznom roku.

Gakpo je krajem prošle godine prešao iz PSV-a u Liverul za 42 miliona evra, plus još osam na ime bonusa.

"Nije ovo igra monopol. Nikada nismo igrali na taj način. To je veliki deo moje filozofije, koja glasi da radim sa puno vere i poverenja sa igračima koje imam. Ne želim da im stalno govorim da nam je potreban >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << još jedan igrač na njihovoj poziciji", rekao je Klop.

Liverpul je trenutno šesti na tabeli Premijer lige sa 28 bodova.

"Ne želim nikoga da razočaram, ali potpisali smo izvanrednog igrača kao što je Kodi Gakpo. Medjutim, odmah nakon toga usledilo je pitanje, ko je sledeći?", izjavio je Klop.

Britanski mediji navode da bi Liverpul u januarskom prelaznom roku mogao da angažuje Marokanca Sofijana Amrabata i engleskog reprezentativca Džuda Belingema.

Liverpul će večeras gostovati ekipi Brentforda u meču 19. kola Premijer lige.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.