Izvor: RTS, 07.Avg.2014, 16:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Klivlend pravi gardu za Kralja!
Kevin Lav i definitivno ide u Ohajo. Klivlend Kavalirsi i Minesota Timbervulvsi su dogovorili trejd koji će ol-star košarkaša staviti u isti tim sa Lebronom Džejmsom i Kajrijem Irvingom. U suprotnom smeru će Endrju Vigins i Entoni Benet.
Minesota Timbervulvsi su pristali da pošalju ol-star igrača Kevina Lava u Klivlend Kavalirse, a da u zamenu dobiju pik u prvoj rundi na draftu 2015. godine, Entonija Beneta i, svakako najvažnije od svega, Endrjua Viginsa.
Trejd >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << ne može da bude završen pre 23. avgusta, jer Vigins, prvi pik na ovogodišnjem draftu, ne može da bude trejdovan manje od mesec dana od potpisivanja svog ruki ugovora.
Kako prenosi „Jahu Sports", detalji razmene su utanačeni još pre nekoliko sedmica, ali dva tima, kao ni Kevin Lav, ne žele još uvek sa izlaze sa njima u javnost.
Dolazak Lava, koji će se pridružiti Lebronu Džejmsu i Kajriju Irvingu, učiniće Kavalirse automatsim favoritom na Istoku. Štaviše, prenose dalje američki mediji, jedna od razloga što je Klivlend doveo baš Lava je i strah da bi on mogao da završi u Čikagu, konferencijskom rivalu.
Lav, koji ima 25 godina, je trostruko ol-star. Prošle sezone je prosečno beležio 26 poena po utakmici, uz 12,5 skokova.
Klivlend se na šali – Stigao Kevin Lav!
Izvor: Sportske.net, 07.Avg.2014
Kavalirsi dogovorili trejd sa Timbelvulvsima, u Ohajo dolazi Kevin Lav, dok će Minesota za uzvrat dobiti Endrjua Vinigsa, Entonija Beneta kao i mogućnost izbora prvok pika na sledećem draftu.
Klivlend je na nogama: Naredne sezone zajedno jašu Lebron Džejms i Kevin Lav! (ANKETA)
Izvor: MozzartSport.com, 07.Avg.2014
Apsolutna vest dana u košarkaškom svetu - čelnici Klivlenda i Minesote dogovorili su trejd prelaznog roka! Kako američki mediji pišu, dolazak Kevina Lava u Kavalirse je završena stvar, a u suprotnom smeru krenuće ovogodišnji prvi pik sa NBA drafta Endrju Vigins, njegov prethodnik iz 2013. godine,...








