Klajvert na probi u Šefild Venzdeju

Izvor: B92, 24.Jul.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Klajvert na probi u Šefild Venzdeju



Patrik Klajvert bi mogao da napravi veliko iznenađenje eventualnim prelaskom u Šefild Venzdej, pošto je klub koji igra u Čempionšipu ponudio bivšem reprezentativcu Holandije da dođe na probu. 31-godišnjak je igrao za PSV iz Ajndhovena prošle sezone, ali mu klub nije ponudio novi ugovor i menadžer 'Sova' Brajan Loz je pokazao interesovanje za igrača.

Imam dobar kontakt u Holandiji, koji je takođe i Klajvertov agent", rekao je Loz za >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << BBC.

Pozvali smo Klajverta na probu i njegov prelazak je za sada samo mogućnost, ništa konkretno nije u pitanju".

Klajvert ima 79 nastupa za Holandiju i postigao je 40 golova, a tokom karijere igrao je za Milan, Ajaks, Barselonu i Valensiju.

Klajvert je takođe imao i kratak nastup u Premijer ligi, gde je postigao šest golova za Njukasl, na 14 nastupa.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.