Izvor: B92, 06.Okt.2021, 23:47
Kjer želi novi ugovor sa Milanom
Fudbaler Milana Simon Kjer rekao je da bi želeo da produži ugovor sa tim klubom.
Kjer je prošlog januara došao u Milan, ugovor mu ističe u junu 2022. godine i za sada nema najava da će saradnja biti produžena.
On je jedan od najvažnijih igrača "roso-nera" u poslednje vreme.
"Nisam blizu obnavljanja ugovora, ali sam svakako srećan što igram za 'roso-nere'. Dobro se osećam, uživam da igram i da živim u Milanu. Klub zna moj stav o ugovoru. Kad >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << budu hteli da reše to pitanje, znaju da mogu da me pozovu", rekao je Kjer, preneli su italijanski mediji.
Danski reprezentativac trenutno zaradjuje 1,2 miliona evra po sezoni.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.







