Kirovski uspešno operisan u Minhenu

Izvor: B92, 17.Nov.2017, 14:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kirovski uspešno operisan u Minhenu

Golman Čukaričkog Aleksandar Kirovski uspešno je operisao kilu u Minhenu i trebalo bi u petak da se vrati u Beograd.

"Nisam previše malaksao. Osećam bol od reza, ali podnošljivo je. Reč je o podmukloj povredi, za koju ne znam kad i kako se tačno dogodila. Prve bolove sam osetio pre oko dva meseca i više sam se mucio tokom tog perioda. Kako su mi rekli lekari presečena su oba nerva i odstranjene su dve kile u predelu prepona. Sad samo jedva čekam da se vratim na gol. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Jako sam motivisan", rekao je Kirovski za sajt kluba sa Banovog brda.

Kirovskom je u Nemačkoj uradena hernioplastika, a prve procene lekara kažu da bi veoma brzo mogao da se vrati na teren.

Ovaj 27-godišnji golman, koji je letos stigao u Čukarički iz matičnog Zemuna, u Minhenu je bio u pratnji klupskog fizioterapeuta Srećka Mihailovića.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.