King ipak u sastavu Totenhema

Izvor: B92, 15.Maj.2009, 18:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

King ipak u sastavu Totenhema

Fudbaler Totenhema Ledli King biće u subotu u startnoj postavi u prvenstvenom meču sa Mančester sitijem, čak i ako klub odluči da ga kazni.

Kingu preti klupska kazna jer je prošle subote priveden u policiju u pijanom stanju, a prethodno je uhapšen ispred jednog noćnog kluba, pod optužbom da je napao drugu osobu. "Ledli će sigurno igrati u subotu. On se izvinio, jer zna da je pogrešio. Napravio je glupu grešku, naučio nešto iz toga, i siguran sam da se to neće >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ponoviti", rekao je menadžer Totenhema Hari Redknap.

Prema njegovim rečima, klub ne želi igrače koji idu u noće klubove.

"Problemi uvek nastaju kada fudbaleri popiju", istakao je Redknap.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.