Izvor: Sportske.net, 26.Jan.2017, 15:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kinezi stižu u Sautempton
"Sveci" bi uskoro mogli da dobiju nove vlasnike, saznaje BBC.
Sa 'Sent Meriza' stižu informacije da su investitori iz Kine pokazali veliko interesovanje da uđu u klub.
Vlasnica Sautemptona Katarina Libher je imala sastanak sa investitorima i nagovestila promene u vlasničkoj strukturi.
"Neophodno nam je partnerstvo da bismo se razvijali. Budite sigurni da ću uraditi ono što je najbolje za klub." poručila je ona u obraćanju medijima.
U slučaju da dođe do saradnje Soton ne bi postao prvi klub sa kineskim kapitalom, pošto su se na takav korak već ranije odlučili Mančester Siti i Vest Bromvič Albion.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




