Kina - Felaini i Guedeš presudili Piksijevom timu

Izvor: Sportske.net, 19.Okt.2019, 16:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Finiš sezone u kineskoj Superligi.

U Kini se ovog vikenda igraju mečevi 26. kola tamošnjeg šampionata, a ekipa Gvangžua R&F koju sa klupe vodi Dragan Stojković Piksi pretrpela je 12. poraz.

Ovoga puta, bodove iz Gvangžua odnela je ekipa Šandong Lunenga, koja je kao gost slavila sa 3:1.

Šandong je poveo u 21. minutu autogolom Čeng Jueleja, a sve dileme oko pobednika su svojim golovima otklonili Guedeš u 45. i Marun Felaini u 65. minutu meča. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<

Domaći su tek u samom finišu stigli do počasnog gola preko svog najboljeg strelca Erana Zahavija.

Duška   Tošića danas nije bilo u sastavu Stojkovićevog tima.

Šandong Luneng je na četvrtom mestu sa 44 osvojena boda, a Gvangžu R&F je na 11. poziciji sa 29 bodova.