Kiks Čukaričkog – TSC blizu LŠ

Izvor: B92, 21.Maj.2023, 22:55

Fudbaleri TSC savladali su Novi Pazar sa 4:1 u pretposlednjoj utakmici Superlige Srbije.

Ovim trijumfom ekipa iz Baćke Topole je stigla na korak od drugog mesta na tabeli, koje donosi plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Sve golove smo videli u drugom poluvremenu.

Nemanja Petrović je u 53. minutu doveo svoj tim do prednosti, samo četiri minuta kasnije je Aranđel Stojković povećao prednost svoje ekipe.

Petar Ratkov postigao treći gol >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << za TSC, a svoj prvi na meču. Stefan Vukić je u 78. minutu povisio rezultat na 4:0.

Do kraja meča Novi Pazar je stigao do počasnog pogotka. Sa penala je bio precizan Bojica Nikčević u 89. minutu meča.

U poslednjem kolu TSC se sastaje sa Vojvodinom i na tom meču će im trebati samo bod, dok Novi Pazar će gostovati ekipi Crvene zvezde.

Fudbaleri Čukaričkog odigrali su 1:1 na krovu tržnog centra Stadion.

Posle 12 minuta na semafaoru je stajalo 0:1, kada je Stefan Tomović doveo svoj tim do prednosti.

I sve do 90. minuta je na semaforu je stajao taj rezultat, a onda šok za goste sa Banovog brda, jer je Danilo Teodorović doneo je izjednačenje ekipi Voždovca.

Voždovac će u poslednjem kolu gostovati Partizanu, a Čukarički će igrati kod kuće protiv Radničkog 1923, ali pre toga im sledi utakmica finala Kupa Srbije.