Kikinda: U školama 80 slobodnih mesta

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Jul.2015, 20:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kikinda: U školama 80 slobodnih mesta

Od četiri kikindske srednje škole, plan upisa u prvom krugu ispunila je jedino Ekonomsko-trgovinska školi, pa je za buduće srednjoškolce u drugom krugu upisa preostalo još 80 slobodnih mesta u tri kikindske srednje škole.

Svega nekoliko slobodnih mesta preostalo je u drugom upisnom krugu u kikindskoj Gimnaziji "Dušan Vasiljev", i to u četiri odeljenja gimnazije - dva društveno-jezičkog i dva prirodno-matematičkog smera.

Prvi razred Tehničke škole upisuje >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << 240 novih đaka, a za drugi krug upisa preostalo je 45 slobodnih mesta. Najviše, 25 slobodnih mesta preostalo je za upis na trogodišnje odeljenje - smer elektroinstalater i elektromehaničar za termičke uređaje, dok je na smeru tehničar za kompjutersko upravljanje preostalo još 10 slobodnih mesta.

U kikindskoj Srednjoj stručnoj školi "Miloš Crnjanski" za drugi upisni rok na raspolaganju su 33 slobodna mesta, i to 15 na smeru prehrambeni tehničar, šest na smeru tehničar za zaštitu životne sredine, dok je za upis na smeru arhitektonski tehničar preostalo još 12 slobodnih mesta. Dodajmo da drugi upisni rok počinje u četvrtak, 9. jula.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.