Kerol ide u Kinu?

Izvor: N1 televizija, 07.Nov.2016, 16:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kerol ide u Kinu?

Napadač Vest Hema Endi Kerol mogao bi da nastavi karijeru u Kini. On se nije naigrao ove sezone, a veruje se da Slaven Bilić želi malo da rastereti klupski budžet.

27-godišnji Kerol, nekada jedan od najvećih talenata engleskog fudabla, postigao je samo 23 gola na 92 meča za čekićare.

Mučile su ga povrede, a mučio je često i sam sebe pa se tako njegov talenat pretvorio uglavnom u "if rečenice".

Za njegove usluge zainteresovani su i Peking Guoan i Gvangdžou R&F koji su spremni da izdvoje čak 300.000 funti nedeljno za njega, čime bi bio jedan od najplaćenijih igrača na svetu.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.