Ker: Kari može da bude pametniji

Izvor: N1 televizija, 26.Dec.2016, 18:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ker: Kari može da bude pametniji

Trener Golden Stejt Voriorsa Stiv Ker rekao je da prva zvezda tima iz Kalifornije Stef Kari može da donosi bolje odluke, posle njegovog izdanja u duelu sa Klivlend Kavalirsima na Božić.

Voriorsi su u reprizi prošlosezonskog velikog finala NBA lige poraženi sa 109:108 u Klivlendu, a Kari nije odigrao ni blizu svojih MVP standarda. Upisao je 15 poena, uz šut iz igre 4/11, uz tri izgubljene lopte.

Ker je posle utakmice istakao da nije fokusiran na Karijeve probleme >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << što se tiče šuta, već njegov stav kada je sa loptom.

„Smatram da može da bude malo pametniji, da donosi bolje odluke, a to će pomoći protiv svakog protivnika“, rekao je Ker pošto je njegov tim ispustio prednost od 14 poena u poslednjoj četvrtini, „Nisam zabrinut zbog njegovih promašaja, zabrinut sam zbog donošenja odluka i koncentirisan na to da budemo gde treba da budemo kao tim“.

Kari je poznat po rizičnim asistencijama, koje su ponekad neverovatne, ali mu nekad i ne polaze stvari za rukom, kao što je bio slučaj u nedelju.

„Veliki broj izgubljenih nije do pritiska, već donošenja pogrešnih odluka. Imali smo smešne akcije, asistencije iza leđa. Moramo da imamo jednostavne akcije, o tome pričamo stalno, ali to mora da nam pređe u naviku“, naglasio Ker.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.