Keni Dalgliš ljut zbog rasporeda

Izvor: B92, 10.Nov.2011, 21:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Keni Dalgliš ljut zbog rasporeda

U znak protesta zbog gustog rasporeda, menadžer Liverpula Keni Dalgliš zapretio je da će u meču Karling kupa sa Čelsijem izvesti na teren omladince.

Dalgliš nije zadovoljan jer će u roku od 48 sati 'Crveni' prvo igrati sa Mančester sitijem u Premijer ligi u nedelju 27. novembra, a zatim sa Čelsijem u utorak.

"Kada smo pitali čelnike Premjer lige da nam pomere utakmicu za kasnije, rekli su nam da je to nemoguće. Gde je tu logika?", pita se Dalgliš.

„Ukoliko >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Liga želi da obezvredi sopstveno takmičenje, to je njihov izbor, ali onda ne treba da se čude ukoliko ljudi koriste te utakmice za razvoj mladih igrača. Zanima me šta sponzori misle o situaciji i kako to utiče na reputaciju takmičenja", dodao je menadžer ’Crvenih’.

Dalgliš je zato upozorio navijače da pažljivo razmisle pre nego što kupe kartu za meč na Stamford Bridžu, ukoliko reši da ispuni plan i na teren izvede omladince.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.