Izvor: B92, 04.Jul.2004, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kembi ostaje u Nagetsima

Centar Denvera Markus Kembi postigao je dogovor sa upravom kluba iz Kolorada, po kome će potpisati novi višegodišnji ugovor sa Nagetsima.

Kako prenosi ESPN, Kembi koji je u Denver došao trejdom sa Niksima, ugovor će potpisati 14.jula kada istekne "moratorijum" na potpise slobodnih agenata, aki visina ugovora nije saopštena.

Kembi je tokom boravka u Koloradu imao mnogo problema sa povredama, ali je prošle sezone odigrao 72.utakmice, a tokom prve plej of serije u poslednjih 10 godina podigao je svoje statistike na respektabilnih 12,4 poena i 11 skokova po meču:

"Markus misli da ova franšiza ide u pravom smeru. Od kada je došao u klub stvari su se mnogo promenile" izjavio je njegov agent Rik Kaplan.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.