Izvor: Blic, 17.Maj.2011, 21:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Keln predstavio Solbakena kao trenera
Keln je predstavio Norvežanina Stalea Solbakena kao novog trenera ekipe.
Solbaken zvanično počinje da radi od 1. jula, a on je na današnjoj konferenciji za novinare obećao da će što pre srediti ekipu.
Solbaken je ranije imao ugovor sa Fudbalskim savezom Norveške da sledeće godine preuzme reprezentaciju te zemlje, ali je prekršio taj ugovor da bi otišao u Keln, koji je morao da plati odštetu.
Solbaken dolazi iz Kopenhagena, sa kojim je osvojio pet titula prvaka Danske i plasirao se u osminu finala Lige šampiona.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








