Kejlor Navas u Realu za deset miliona evra!

Izvor: Vesti-online.com, 16.Jul.2014, 20:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kejlor Navas u Realu za deset miliona evra!

Dijego Lopez se seli sa Santjago Bernabeua, naredna destinacija Napoli ili Monako.

Dolazi u Madrid: Kejlor Navas

 

Kejlor Navas stiže u Madrid! Samo, ne u Atletiko koji ga je prvi tražio i čija je smešna ponuda glatko odbjena, već u - Real! Kraljevski klub pristao je da plati deset miliona evra obeštećenja Levanteu za golmana reprezentacije Kostarike tako dovede prvo pojačanje u letnjem prelaznom roku, u kome se očekuje da angažuje još Džejmsa >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Rodrigeza (Monako) i Tonija Krosa (Bajern).

 

Ugledna Marka u izdanju od srede ističe da je dolazak Navasa na stadion Santjago Bernabeu gotova stvar, a pretpostavlja se da će jedan od najboljih golmana minulog Mundijala čak biti i prvi izbor trenera Karla Anćelotija. Italijan je spreman da pusti dosadašnjeg čuvara mreža Dijega Lopeza, ali to znači da će na raspolaganju i dalje imati legendarnog Ikera Kasiljasa. Za Lopeza su interesovanje pokazali Napoli i Monako, a Real će saslušati ponude oba kluba pre nego što odluči gde će prodati.

Dolazak Navasa u tabor prvaka Evrope trebalo bi da bude odličan potez, jer je njemu „samo“ 27 godina i bar još pet može da brani na vrhunskom nivou.

 

Uostalom, prošle sezone bio je statistički najbolji golman Primere (160 odbrana na 38 utakmica), a na Svetskom prvenstvu u Brazilu je bio možda i najbolji fudbaler Kostarike, pošto je od 23 udarca upućena ka njegovom golu zaustavio čak – 21!

Navas je bio dugo želja Atletika Madrida i Porta, ali pošto je Levante odbio njihove ponude pominjalo se da bi mogao u Bajern, kao rezerva Manuelu Nojeru, a onda se javio Real Madrid i ekspresno završio posao.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.