Kazlauskas napustio Atinu zbog Kine

Izvor: B92, 21.Jun.2006, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kazlauskas napustio Atinu zbog Kine



Nekadašnji selektor Litvanije i trener Olimpijakosa Jonas Kazlauskas podneo je ostavku na mesto trenera pirejskog kluba jer želi u potpunosti da se posveti drugom poslu, a to je pripremanje selekcije Kine za Olimpijske igre 2008. godine!

Kazlauskas je ove godine poražen u finalu nacionalnog šampionata od Panatinaikosa sa 3:0, ali je uprava kluba ponudila novi jednogodišnji ugovor Litvancu koji je on odbio.

I nacionalna federacija Kine i uprava Olimpijakosa >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zahtevale su da se Litvanac odluči za jedan posao koji bi radio stalno.

51-godišnji Kazlauskas je doneo odluku u korist Kine. Kazlauskas je 1999. godine osvojio Evroligu sa Žalgirisom, a u Atini je bio pomoćnik selektora reprezentacije Kine.

Kako je saopšteno u Atini, novi trener Olimpijakosa biće poznat do kraja nedelje.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.