Katanec: Teško će biti Zvezdi!

Izvor: S media, 13.Jul.2009, 11:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Katanec: Teško će biti Zvezdi!

Nekadašnji fudbaler Partizana, Slovenac Srećko Katanec, smatra da Crvena zvezda nikako ne bi smela da potceni Rudar iz Velenja u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

- Rudar je vrlo dobra ekipa. Teško će biti Zvezdi sa njima. Crveno-beli ne smeju da ih potcene ni za trenutak - kaže Katanec za "Sport" i dodaje:

- Šanse su pola-pola. Jedina Zvezdina prednost je što revanš igra na Marakani, pred svijom navijačima. Rudar krasi timski duh. Igraju po devizi - jedan za >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << sve , svi za jednog. Izdvojio bih Fabijana Cipota iz odbrane i Luku Prašnikara iz napada. Tu su još Trifkovič, Grbič i Kolsi. Pažnja mora da se obrati i na Sulejmanoviča i golmana Bobana Savića - ističe nekadašnji selektor Slovenije i Makednonije, kome nije jasno kako je najtrofejniji fudbalski klub na prostorima bivše Jugoslavije zapao u tako veliku krizu.

- Nikao mi nije jasno da se Zvezda nalazi u takvoj krizi. Ali, vidim da sa predsednikom Lukićem i trenerom Petrovićem staje na sigurne noge. Nekada sam znao svakog igrača Zvezde i tri postave tima sa Marakane. Sada, moram da priznam, nijednog. Čitam u novinama o Pižonovim izabranicima, ali nijednog nisam gledao ni posebno zapazio....

Vest u celini možete pročitati na sajtu Powered by Sportal.rs

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.