Katalonci šokirali Kraljeviće!

Izvor: B92, 29.Okt.2017, 19:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Katalonci šokirali 'Kraljeviće'!

Fudbaleri Đirone pobedili su na svom terenu ekipu Real Madrida sa 2:1 u utakmici desetog kola španske Primere.

Real je poveo u 12. minutu golom Iska, ali je katalonski klub u drugom poluvremenu uspeo da preokrene rezultat i upiše veliku pobedu.

Đirona je izjednačila u 54. minutu pogotkom Kristijana Stuanija, a samo četiri minuta kasnije mrežu "kraljevskog kluba" pogodio je i Portu.

Real je upisao drugi poraz u španskom šampionatu i treći je na tebeli >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa 20 bodova, odnosno ima osam manje od Barselone, a četiri manje od Valensije.

Đirona je sada na 11. mestu sa 12 osvojenih bodova.

Fudbaleri Đirone u narednom kolu gostuju Levanteu, dok Real dočekuje Las Palmas.