Izvor: B92, 16.Jul.2008, 18:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kastiljo na probi u Blekburnu?
Blekburn Roversi su potvrdili da su pozvali ekvadorskog fudbalera, igrača Crvene zvezde Segunda Kastilja na probu.
26-godišnji Kastiljo izjavio je prošle nedelje da ga je klub sa Ivud Parka' kontaktirao i da novi menadžer Pol Ins namerava da ga dovede kao pojačanje. Fudbaler Crvene zvezde mogao bi da se pridruži Blekburnu u njihovom trening kampu u Nemačkoj, ukoliko bude dobio potrebne dozvole. "Radimo na mogućnosti da ga pozovemo u Nemačku, ali to se možda neće >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dogoditi", rekao je predsednik kluba Džon Vilijams.
Kastiljo je prošle nedelje otkrio kako postoji mogućnost da pređe u Premijer ligu.
"Ovo bi bio veliki korak za moju karijeru pošto bih imao priliku da budem blizu velikih timova”, rekao je Kastiljo.
"Srećan sam što ću igrati u Premijer ligi i ono što me takođe čini srećnim je to što mi je rečeno da je menadžer Blekburna insistirao na mom dovođenju i to mi dodatno jača samouverenost”, dodao je ekvadorski fudbaler.
"Sledeće nedelje ću da otputujem u Englesku. Nadam se da ću biti uspešan i da ću otvoriti vrata za igrače iz moje države”, dodao je fudbaler Crvene zvezde.


















