Izvor: Blic, 18.Nov.2014, 00:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kasiljas: Miler me podseća na Raula, zato ga volim
Golman Real Madrida Iker Kasiljas rekao je da uživa gledajući fudbalera Bajerna iz Minhena Tomasa Milera i priznao je da vidi sličnost između njega i legende "kraljevskog kluba" Raula Gonzalesa.
"Veoma volim Milera. Podseća me na Raula. On je igrač koji ima to, nešto drugačije", rekao je Kasiljas španskim medijima.
Kasiljas je govorio o nemačkim fudbalerima uoči prijateljske utakmice reprezentacija Španije i Nemačke.
"Biće lepo igrati protiv Nemačke. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Biće to susret dva poslednja svetska šampiona. Navijači u Vigu su veoma glasni kad igra Selta, verujem da će tako biti i za reprezentaciju", rekao je Kasiljas.
On je naveo da će igrati za nacionalni tim sve dok ga selektor bude želeo u timu.
"Trofejna vremena će opet doći. Niko ne želi da pobeđuje više od nas... Ja ću nastaviti da igram sve dok me selektor bude želeo", naveo je Kasiljas.
Prijateljski meč između Španije i Nemačke igra se u utorak od 20.45.






