Karijus opet početnički greši (VIDEO)

Izvor: Mondo, 11.Jul.2018, 15:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Karijus opet početnički greši (VIDEO)

Golman Liverpula opet ispustio loptu i prmio gol.

Foto: Guliver/Getty images/Laurence Griffiths

Dobro, cena je ovaj put bila daleko manja i bezbolnija.

Ali...

Šta se dešava sa Lorisom Karijusom? Očigledno se nemački golman među Liverpulovim stativama nije oporavio od katastrofalnog nastupa u finalu Lige šampiona, kada je Real Madridu praktično poklonio dva gola i omogućio mu da pobedi 3:1. Doduše, Karijus je tom meču branio sa potresom >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << mozga, jer je u toku drugog poluvremena dobio strahovit udarac u glavu Serhija Ramosa.

Liverpul je u utorak igrao prijateljski meč protiv Tranmera i pobedio 3:2. Imao je vicešampion Evrope i tri gola prednosti, ali je na kraju pobedu doveo u pitanje.

Jedan od krivaca je i Karijus, koji je posle jednog slobodnog udarca ispustio loptu pravo na noge napadaču domaće ekipe.



Izvor: YouTube

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.