Karamele istopljene pred topovima Arsenala

Izvor: RTS, 19.Mar.2016, 16:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Karamele" istopljene pred topovima Arsenala

Arsenal ne odustaje od šampionske trke, naročito nakon teške pobede u Liverpulu, gde su na Gudisonu savladali Everton sa 2:0.

Mnogi ne veruju da Arsenal može da dostigne Lester u šampionskoj trci u Premijer ligi, ali Arsen Venger i njegova ekipa ne odustaju.
Na neugodnom gostovanju Evertonu, Arsenal je upisao tri važna boda i sada se nada da će se Lester i ljuti rival Totenhem okliznuti >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << u narednim danima.
Arsenal je, potpuno neočekivano, dosta lako izašao na kraj sa "karamelama". Dani Velbek je pogodio za 1:0 već na startu meča, u sedmom minutu. 
Povisio je Aleks Ivobi u 42. minutu, što je "tobdžijama" donelo mirno drugo poluvreme, u kojem nisu previše strepeli za rezultat. 
To je, ispostavilo se, konačan rezultat na Gudison Parku, pa sada Londonski ima 55 bodova i nalazi se na trećem mestu. Arsenal ima osam bodova manje od Lestera, i tri manje od Totenhema.
Everton je na 12. mestu i ima 38 bodova.
 

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.