Karadžić: Himnu peva ko želi

Izvor: Prva.rs, 25.Feb.2014, 14:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Karadžić: Himnu peva ko želi

Prema Karadžićevim rečima, samo ta tačka je ukinuta iz kodeksa ponašanja koji je uveo Mihajlović, dok će se o ostalim tek izjasniti oni koje taj papir i obavezuje.
Poznato je da je Mihajlović upravo zbog toga što nije pevao himnu iz reprezentacije izbacio Adema Ljajića. Napadač Rome će se vratiti među ’orlove’ na meču sa Republikom Irskom 5. marta, pošto se našao na spisku vršioca dužnosti selektora Ljubinka Drulovića. 

„Ne bih voleo da se sad pravi >> Pročitaj celu vest na sajtu Prva.rs << polemika oko povratka Ljajića i pevanja himne. Novom selektoru Ljubinku Druloviću to nije prioritetno pa je ostavio tu tačku kao slobodan izbor. Imamo 50 tačaka u kodeksu ponašanja i još nismo stigli da pričamo sa selektorom i igračima o tome šta će biti obavezujuće a šta ne. Ipak je to lični izbor. Zato insistiram da u ovom trenutku govorimo o Ademu kao igraču koji je pozvan u selekciju jer kvalitetom može da pomogne. A da li će igrati zavisi od selektora“, objasnio je Karadžić.

Nastavak na Prva.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Prva.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Prva.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.