Karabatić tukao predsednika?

Izvor: B92, 24.Dec.2012, 19:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Karabatić tukao predsednika?

Francuski rukometaš Nikola Karabatić potukao se sa predsednikom Monpeljea Remijem Levijem, prenose francuski mediji.

Karabatić je navodno udario predsednika tokom sastanka oko njegovog statusa u klub, odnostno navodnog odlaska iz Monpeljea.

Karabatić želi objašnjenje zašto klub želi da ga proda ili da ga pusti besplatno, dok Monpelje želi da zaradi. Za Karabatića su navodno zainteresovani najbolji timovi Evrope - Barselona, Kil, Vesprem, Kielce, ali on želi u Pari >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Sen Žermen.

Pored nesporazuma oko njegovog statusa u klubu, Karabatić se sa Levijem sukobio i zbog trenera. Nekada najbolji rukometaš sveta navodno je tražio da Patris Kanajera bude smenjen, a zameni ga Zvonimir Serdarušić, njegov bivši trener iz Kila.

Karabatić u svakom slučaju nema mira ove godine. Tek što se spustila prašina oko navodnog nameštanja mečeva i nelegalnog klađenja, došao je u novi problem.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Karabatić tukao predsednika kluba?

Izvor: NoviMagazin.rs, 24.Dec.2012

Francuski rukometaš Nikola Karabatić potukao se sa predsednikom Monpeljea Remijem Levijem, prenose francuski mediji.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.