Kapitenski - Ikardi presudio Milanu

Izvor: RTS, 21.Okt.2018, 22:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Intera savladali su u milanskom derbiju ekipu Milana sa 1:0, golom Maura Ikardija u sudijskoj nadoknadi.
Bilo je svega u derbiju "dela madonina" - tresle su se mreže u prvih 45 minuta, ali su dva gola (po jedan Interu i Milanu) poništena.

Već u 13. minutu je Mauro Ikardi savladao Donarumu, ali je gol poništen zbog ofsajda.
Inter je imao inicijativu u prvom delu, nekoliko lepih >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << prilika, ali se i njegova mreža zatresla. Mateo Musakio je u 42. minutu smestio loptu iza leđa Samira Handanovića, ali je i ovaj gol poništen zbog nedozvoljene pozicije.
U drugom delu nije bilo toliko uzbuđenja, sve do sudijske nadoknade.
U 92. minutu, Matijas Vesino je zavrnuo loptu sa desne strane, a Ikardi je glavom doneo pobedu Interu u velikom derbiju.