Izvor: Nezavisne Novine, 23.Okt.2016, 13:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kapiten Barselone propušta El Klasiko
Kapiten fudbalera Barselone Andres Inijesta propustiće prvi ovosezonski El Klasiko, pošto će odsustovati između šest i osam nedjelja zbog povrede na meču protiv Valensije u Primeri, saopštio je katalonski klub.
Inijesta je oštetio ligamente koljena poslije duela sa Encom Perezom, pa će propustiti prvu utakmicu sa madridskim Realom 3. decembra.
On je na Mestalji, gdje je Barselona slavila sa 3:2 golom Lionela Mesija iz penala u sudijskoj nadoknadi, zamjenjen već >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << poslije 14. minuta igre.
Trener Barselone Luis Enrike neće moći sigurno da računa na Inijestu na mečevima protiv Manačester Sitija i Seltika u Ligi šampiona, kao i sa Granadom, Seviljom, Sosijedadom i Herkulesom u španskom prvenstvu.
Nastavak na Nezavisne Novine...













