Kaljari preskočio Sampdoriju

Izvor: B92, 07.Nov.2020, 17:55

Kaljari "preskočio" Sampdoriju

Fudbaleri Kaljarija savladali su Sampdoriju u meču sedmog kola italijanske Serije A – 2:0 (0:0).

Nakon trijumfa Kaljarija, obe ekipe imaju po 10 bodova, ali je domaćin sa ove utakmice preskočio današnjeg rivala.

Sve je rešeno u drugom poluvremenu.

Kaljari je već u četvrtom minutu mogao do prednosti, ali je Đovani Simeone pogodio prečku.

Pred kraj prvog poluvremena gosti su ostali sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Tomas Augelo.

Na startu drugog dela Lorenco Toneli je skrivio jedanaesterac, koji je realizovao kapiten Žoao Pedro.

Drugi gol delo je Nandeza u 69. minutu, na asistenciju Simeonea.