Kalčo: Lacio nadigrao Udineze

Izvor: N1 televizija, 01.Okt.2016, 23:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Lacija savladali su Udineze na gostovanju rezultatom 3:0, u duelu 7. kola italijanske Serije A.

Lacijali su sada treći na tabeli sa 13 bodova, dok je ekipa Udinezea ostala na 14. poziciji sa šest bodova manje. Gosti iz Rima neočekivano lako su slavili na neugodnom gostovanju i tako potvrdili dobar start sezone.

Čiro Imobile je postigao prvi gol na asistenciju Milinković-Savića u 28. minutu. Keita je duplirao prednost u 54. minutu, a Imobile je u 61. svojim >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << drugim golom overio trijumf.

Milinković-Savić odigrao je ceo meč za goste, a Filip Đorđević je upao u 70. minutu.

Fudbaleri Kjeva pobedili su u gostima Peskaru sa 2:0 u prvoj utakmici sedmog kola Serije A, što im je bila četvrti trijumf u sezoni.

Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu, pošto se u prvih 45 minuta nije mnogo toga dešavalo. Rikardo Medjorini izbio je u 76. minutu sam pred golmana Albana Pesarija Albana Bizara i lako ga savladao.

Na 2:0 povisio je u 85. Roberto Inglese, koji je glavom savladao Bizara.  Ugo Kampanjaro zatresao je mrežu za Peskaru, ali gol nije priznat zbog ofsajda.