Kalajdžić nastavio da rešeta, ali milioneri imaju novo čudo

Izvor: B92, 10.Apr.2021, 20:34

Kalajdžić nastavio da rešeta, ali "milioneri" imaju novo čudo

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su u Štutgartu istoimeni tim 3:2 u meču 28. kola nemačke Bundeslige.

Domaćin je poveo pogotkom Srbina iz Beča Saše Kalajdžića, što mu je bio 14. gol u prvenstvu ove sezone i sa prednošću otišao na odmor.

Ipak, u drugom poluvremenu su "milioneri" za samo pet minuta okrenuli rezultat.

Talentovani Džan Belingem je pogodio već u drugom minutu nastavka, a onda ubrzo i Marko Rojs.

Danijel Didavi je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 12 minuta pre kraja izjednačio, da bi trijumf Borusiji doneo 19-godišnji Ansgnar Knauf već u sledećem napadu, novi projekat kluba.

Borusija je i dalje daleko od zone za Ligu šampiona, pošto mu četvoplasirani Ajntraht iz Frankfurta beži sedam bodova.