Izvor: B92, 14.Nov.2011, 20:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kakvo bi to hvatanje bilo...
Igrač Kanzas Siti Čifsa Džonatan Boldvin ostvario je fenomenalno hvatanje iza leđa protivnika, ali se ono nije računalo.
Boldvin je uhvatio izuzetno dug pas i to na nesvakidašnji način, obgrlivši protivnika igrača Denvera Brajana Doukinsa, ali su sudije dosudile prekršaj.
U tom napadu suđena su dva faula, a Boldvinovo hvatanje suđeno je kao ometanje odbrambenog igrača.
Tako je propala jedna od retkih prilika da Čifsi dođu do poena, jer su na meču protiv Bronkosa zabeležili samo deset. Pročitajte pregled 10. vikenda NFL lige.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










