Izvor: Sportske.net, 09.Apr.2014, 16:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kakva golčina mladog 'Građanina'!

Emir Huvs je mladi fudbaler Mančester Sitija koji igra na pozajmici u Birmingemu i koga već opisuju kao naslednika Jaje Turea. Sinoć je ovaj 20-godišnjak postigao fantastičan pogodak na meču sa Midlsborom.

Nastavak na Sportske.net...



Povezane vesti

Gol sezone u Čempionšipu!?

Izvor: Sportske.net, 09.Apr.2014

Pogeldajte jedan od najleših golova ove sezone u Čempionšipu, postigao ga je Emir Huvs, fudbaler Birmingema koji se nalazi u tom klubu na pozajmici iz Mančester Sitija.

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.