Kakav debi Mihajlovića - Bolonja srušila Inter

Izvor: RTS, 03.Feb.2019, 21:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Intera poraženi su na svom terneu od Bolonje, rezultatom 1:0 u meču 22. kola Serije A.
Bolonja je došla do prednosti u prvom delu igre i nije je ispuštala do kraja.

Jedini gol postigao je Santander u 33. minutu utakmice.
Inter je svim silama napadao u drugom poluvremenu, ali je sav trud nero-azura bio uzaludan.
Inter je treći sa 40 bodova, dok je Bolonja 18, sa 17. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Ovo je bio prvi meč Siniše Mihajlovića na klupi Bolonje (u novom mandatu).
U ostalim današnjim mečevima, Udineze i Fiorentina su odigrali 1:1, kao i Đenova i Sasuolo, dok su SPAL i Torino odigrali bez golova.