Kagava se vraća na mesto uspeha!

Izvor: Telegraf.rs, 29.Avg.2014, 11:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kagava se vraća na mesto uspeha!

Kako prenose britanski mediji, Japanac se vraća u Borusiju Dortmund

Šinji Kagava se vraća u Borusiju Dortmund. Kako prenose britanski mediji, Japanac će ponovo igrati u Bundesligi, a “milioneri” će morati da plate Mančester junajtedu iznos od osam miliona evra, plus dva i po miliona u budućnosti.

Kagava je na “Old Traford” stigao 2012. godine za 17 miliona evra, ali nije ostavio značajan trag u dresu “crvenih đavola”, pa se ispostavlja da je ovo još jedna loša investicija Mančestera.

(Telegraf.rs)

Nastavak na Telegraf.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.