Izvor: Vesti-online.com, 05.Maj.2011, 11:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kadetkinje Srbije u polufinalu EP
Ženska kadetska odbojkaška reprezentacija Srbije obezbedila je plasman u polufinale Evropskog prvenstva, koje se igra u turskoj Ankari kolo pre kraja regularnog dela takmičenja.
Naša selekcija je u četvrtom kolu grupe B savladala Sloveniju rezultatom 3:2, po setovima 23:25, 25:15, 20:25, 25:12 i 15:8, posle 111 minuta igre. Srbija je obezbedila učešće u polufinalu EP, a sa koje pozicije znaće se posle utakmice sa Turskom, koja će biti odigrana u četvrtak.
Srbija >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << će treći put uzastopno igrati u polufinalu EP. Teže nego što se očekivalo, izabranice Marijane Boričić savladale su Sloveniju posle pet setova i osvojile dva boda koja im garantuju borbu za medalju.
Srbija će u četvrtak u poslednjem, 5. kolu B grupe igrati protiv Turske od 18h.
Nastavak na Vesti-online.com...
Kadetkinje u polufinalu EP
Izvor: Sportal.rs, 06.Maj.2011, 00:54
Ženska kadetska reprezentacija Srbije igraće u polufinalu 9. Evropskog prvenstva u Ankari protiv Turske. Meč će biti odigran u subotu od 16:30 časova po našem vremenu, odlučeno je žrebom.













