Kadetkinje Srbije u polufinalu EP

Izvor: Vesti-online.com, 05.Maj.2011, 11:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kadetkinje Srbije u polufinalu EP

Ženska kadetska odbojkaška reprezentacija Srbije obezbedila je plasman u polufinale Evropskog prvenstva, koje se igra u turskoj Ankari kolo pre kraja regularnog dela takmičenja.

Naša selekcija je u četvrtom kolu grupe B savladala Sloveniju rezultatom 3:2, po setovima 23:25, 25:15, 20:25, 25:12 i 15:8, posle 111 minuta igre. Srbija je obezbedila učešće u polufinalu EP, a sa koje pozicije znaće se posle utakmice sa Turskom, koja će biti odigrana u četvrtak.

Srbija >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << će treći put uzastopno igrati u polufinalu EP. Teže nego što se očekivalo, izabranice Marijane Boričić savladale su Sloveniju posle pet setova i osvojile dva boda koja im garantuju borbu za medalju.

Srbija će u četvrtak u poslednjem, 5. kolu B grupe igrati protiv Turske od 18h.

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Kadetkinje u polufinalu EP

Izvor: Sportal.rs, 06.Maj.2011, 00:54

Ženska kadetska reprezentacija Srbije igraće u polufinalu 9. Evropskog prvenstva u Ankari protiv Turske. Meč će biti odigran u subotu od 16:30 časova po našem vremenu, odlučeno je žrebom.

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.